Login
Hunde
Søg hund
Fiktiv parring
Hanhundeliste
Kenneler
Vis kenneler
Udstillinger
Søg resultater
Statistik
E. population
Udstillingsresultater Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Hund
Ilsø Amina Fra Sundet
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Hvalpeklasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
SL, Bedste hvalp
Hund
Ilsø Akita Smilla Fra Sundet
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Hvalpeklasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
L
Hund
Tahoe Skovsø's Romeo
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Championklasse hanner
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.2, CK, BH4
Hund
My Bonnie Indyana Jones
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Championklasse hanner
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.1, CK, BH1, BIR
Hund
Ellebækgårdens Oberst Hachel
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Unghundeklasse hanner
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.2, CK, BH3
Hund
My Bonnie Oh Mein Papa
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Unghundeklasse hanner
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.1, CK, Cert, BH2
Hund
Majmika's Clint
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Unghundeklasse hanner
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.3
Hund
Majmika's Djohs-Boss
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Unghundeklasse hanner
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
2.præmie
Hund
Tahoe Skovsø's Ida
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Championklasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.1, CK, BT3
Hund
Gartnervejens Idun
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Unghundeklasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
Ej mødt
Hund
Stellanova
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Unghundeklasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
3.præmie
Hund
Majmika's Dharma Darling
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Unghundeklasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.3, CK
Hund
Tahoe Skovsø's Navaho
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Unghundeklasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.2, CK
Hund
Vindrosen's Esmeralda
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Unghundeklasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.1, CK, BT4
Hund
Gartnervejens Embla
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Åben klasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
Ej mødt
Hund
Purka's Dixi
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Åben klasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.3
Hund
Ørestaden Ellinora
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Åben klasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.2
Hund
Sputnik's Frida
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Åben klasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.1, CK, Cert, BT1, BIM
Hund
Hundkærgård Chanet
Udstilling
Roskilde 2004-6-5 (Danmark)
Klasse
Veteranklasse tæver
Dommer
Mikael Tranholm
Præmiering
1.præmie nr.1, CK, BT2